Акція «Чисте довкілля»

21.04.2018

21 квітня в Дніпрі пройшла акція «Чисте довкілля». Городяни разом з працівниками фонду допомагали місту засяяти новими барвами.

Завітавши до парку імені Богдана Хмельницького взялись до роботи: старші підлітки під керівництвом соціального працівника очистили територію від сміття та старого листя. Малеча разом з батьками фарбувала лави, чоловіки допомогли розмістити на деревах шпаківні.

«Чудова можливість провести вихідні дні разом з родиною, та ще й зробити добру справу» - каже один з активістів акції Богдан.

Адміністрація парку відгукнулася на наше звернення та надала необхідний інвентар. Безпосередньо до акції долучилась Тамара Мудрак, заступник директора парку: «Ми раді бачити, що молоді люди не байдужі до чистоти нашого міста та сподіваємося в подальшому співпрацювати з благодійним фондом Карітас».

«Побачивши красу та порядок, що панують у парку, люди смітитимуть менше!» - сподівається Ірина Бородіна, працівник фонду та керівник напрямку «Мобільна робота з молоддю».

По закінченню акції всіх волонтерів частували смаженою на вугіллі картоплею та сосисками. Подібні заходи мають на меті об`єднувати городян задля покращення благоустрою власного міста. Головне не бути байдужим!

Расписание