Допомогти пережити втрату.

13.05.2019

Щочетверга Благодійний фонд "Карітас Донецьк" проводить заняття з арт-терапії для дітей учасників АТО/ООС у Центральній бібліотеці для дітей м. Дніпро.

Сьогодні ми хочемо познайомити вас із чудовим хлопцем, який тут займається, та його нелегкою історією.

Григорію 11 років. Його батько, Роман Харченко, міліціонер батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1», героїчно загинув у 2014 році під час боїв за місто Іловайськ. 

Указом Президента України «за особисту мужність і героїзм, проявлені при захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі», він був нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Мати тільки нещодавно наважилася розповісти хлопчику про ту страшну трагедію, і він дуже гостро переживає втрату.

Розповідає соціальний працівник БФ "Карітас Донецьк" Анна Жгун: «Хлопцю допомагають  заняття з арт-терапії. Тут Гриша знаходить розраду, і потихеньку починає відкриватися. Він із задоволенням займається творчістю у колі нових друзів.

Життя триває, і хоч рана від втрати батька загоїться нескоро, ми впевнені, що Гриша має попереду довге та щасливе життя. Заняття захоплюють його, він із нетерпінням чекає четверга, натхненно працює і вірить у краще. А ми віримо в нього!».

Дякуємо Анна Левадна, нашому партнеру з Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді АНД районної у місті ради, за організацію занять, співпрацю, щирість та небайдужість!

Расписание