Круглий стіл у Ісламському центрі

03.04.2019

"Ксенофобії немає місця", - головний меседж Круглого столу, який пройшов у Ісламському культурному центрі Дніпра 2 квітня 2019 р. 

Темою обговорення  стали  проблеми ксенофобії та толерантості в Україні та нашому місті.  Круглий стіл об’єднав усі найбільші релігійні громади Дніпра, представники яких досить жваво вели полеміку. 

У заході взяв участь канцлер Донецького екзархату УГКЦ, директор БО "БФ "Карітас Донецьк" отець Василь Пантелюк.

Події у світі засвідчують, що расова та культурна нетерпимість є досить поширеним явищем. 

Гуманність, на жаль, не є аксіомою людського світогляду, її бракує і в нашій державі.

Проте, як зазначили учасники Круглого столу, у Дніпрі останнім часом мають місце лише незначні випадки, що псують позитивну тенденцію до розвитку толерантності у суспільстві.

Подібні просвітницькі заходи, як було зазначено, слід частіше проводити серед дітей та молоді, в закладах освіти. Виховувати гуманістични ціності потрібно змалку. Конституція України, визначає толерантність до всіх релігій та до всіх її громадян, 

Як зазначив отець Василь Пантелюк, у Благодійному фонді "Карітас Донецьк" ми приймаємо та допомагаємо всім, хто до нас звертається, незалежно від нації, кольору шкіри, релігії. Наша місія -  прийняти, зрозуміти, допомогти.". 

За результатами роботи  Круглого столу його учасники домовились підписати меморандум про співпрацю та розширювати коло спілкування.

Расписание