Нагодуй ближнього свого!

27.02.2019

Благодійний фонд «Карітас Донецьк» у м. Дніпро потребує допомоги!  Наша мета – облаштувати  соціальне кафе (постійно діючу благодійну їдальню) для нужденних людей, які не можуть забезпечити собі повноцінне харчування щодня.

Волонтерська благодійна їдальня функціонує у м. Дніпрі з 2016 року. Завдяки фінансуванню з Німеччини щодня протягом двох років ми годували близько 400 людей. Потім допомогу скоротили вдвічі, а з 2019 року основний донор, на жаль, припинив фінансування.

Щочетверга та щовівторка мобільна їдальня «Карітас Донецьк»  продовжує годувати близько сорока осіб, завдяки пожертвам та підтримці небагатьох благодійників.

Однак  поруч із нами є люди, які іноді не мають навіть шматка хліба на обід, і вони хочуть їсти щодня! Саме для них – безпритульних, важкохворих, самотніх, ми маємо намір облаштувати соціальне кафе на подвір`ї БФ «Карітас Донецьк» у м. Дніпро за адресою: вул. Кабардинська, 5.

Тож шукаємо меценатів та спонсорів, підприємців та приватних благодійників, які бажають внести свій вклад в цю благородну справу. Долучайтесь! Разом ми зможемо більше!

Також ми постійно приймаємо продукти харчування для приготування гарячих обідів – макарони, олію, борошно, консерви тощо.

З питань співпраці телефонуйте: + 38 066 148 02 76.  e-mail: zhgun.caritas@gmail.com.    

Про те, як працює та чого потребує волонтерська благодійна їдальня, дивіться у сюжеті 9 каналу.

До речі, дехто з журналістів  вже долучився до справи благодійності, переказавши кошти через форму на нашому сайті:http://caritas-donetsk.org.ua/pozhertvuvati-groshi, за що ми висловлюємо щиру подяку особисто Ользі Володимировій.

Сюжет дивіться за посиланням: http://9-channel.com/2019/02/25/160531

 

Расписание