Співпраця з молодіжними радами Дніпра

08.04.2019

5 квітня у Соціальному центрі «Карітас Донецьк» відбувся Круглий стіл на тему: «Міжрегіональне обговорення зі створення стратегії та розвитку МКДО в районах міст в рамках проекту «Молодіжні ради районам і містам – новий рівень участі молоді!».

Учасники заходу обговорювали питання створення та функціонування Молодіжних консультативно-дорадчих органів у районах міста, а також проблеми обізнаності молоді у своїх можливостях і правах.

Слід зазначити, що згідно статистичних даних програми “U-Report” та Міністерства молоді та спорту України, понад 50% молодих людей в Україні вважають, що їхню думку не чують і практично не залучають до процесів прийняття рішень на локальному рівні.

Наразі сьогодні активно створюються молодіжні ради в об’єднаних теріторіальних громадах, а також у містах з великою кількістю районів, зокрема, і у Дніпрі.

Робота з молоддю є одним з пріоритетних напрямків БО «БФ «Карітас Донецьк», про що розповів його директор о. Василь Пантелюк.

Спеціаліст з внутрішніх та зовнішніх комунікацій Ілля Просол провів презентацію для представників молодіжних рад про основні напрямки роботи Фонду, зокрема, про роботу з молоддю.

Під час Круглого столу активно обговорювалось питання залучення молоді в якості організаторів різноманітних заходів, а також у якості партнерів або радників в процесах прийняття рішень.  

Адже саме молодь визначає, яким буде майбутнє України. Дякуємо "Молодь Дніпра - МД" за ініціативу та проведення цього Круглого столу.

Маємо надію на подальшу плідну співпрацю.

 

Расписание