Участь у соціальній ініціативі EPAM еKids

01.04.2019

Завдяки соціальній ініціативі eKids IT-компанії EPAM  хлопці та дівчата з Благодійного фонду «Карітас Донецьк» отримали можливість взяти участь у пілотному проекті, який дозволить їм відвідувати курси з сучасних ІТ-технологій і навчатися базових принципів технологічної грамотності.

Глобальна соціальна ініціатива EPAM еKids із навчання школярів основам програмування реалізується більш ніж у 14 країнах світу.

В Україні проект охоплює 5 міст: Київ, Львів, Харків, Дніпро та Вінниця. 200 українських школярів протягом трьох місяців будуть навчаютися програмуванню з EPAM.  Серед них – і наші діти.

Вже на першому занятті професійні тренери-волонтери (а їх у EPAM понад 80) знайомили дітей з мовою програмування Python,  основами веб-програмування та технологією  Java.  

Заняття проводяться в ігровому формті. А далі буде ще цікавіше! Діти будуть вчитися створювати мультики, ігри та інформаційні проекти, тобто, навчатися серйозним дорослим речам, граючи.

Щира подяка нашим друзям з  EPAMUkraine, адже вони, як  і ми, впевнені, що інвестиції в освіту – то інвестиції у майбутнє країни.  

Расписание